• Обновено
Фабриката за директна продажба на високо квалитетни господар Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф 4 Jetta MK4 БОРА БУБА Passat Б5 Б5.5 3BD 959 857

Фабриката за директна продажба на високо квалитетни господар Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф

DEN 191.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
6.2cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
DCOC
Специјални Функции:
no
Passat CC-Година:
2009 година
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
3BD 959 857 3BD959857
Фолксваген Модел:
Passat CC
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
4.5inch
Година:
2003-2012
Материјал Тип:
голема еден ABS
Запалка приклучок за Собранието потекло:
жеџијанг
Режимот на транспорт:
превозот
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
VW
Fitment :
Фолксваген ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф 4 Jetta MK4 БОРА БУБА Passat Б5 Б5.5

Купувачи како што избираат