• Обновено
10.1 инчен LCD екран Hanzhi Z100 KR101PB8T 1030300844 РЕВ Б LCD екран

10.1 инчен LCD екран Hanzhi Z100 KR101PB8T 1030300844 РЕВ Б LCD екран

DEN 1344.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Купувачи како што избираат