• Обновено
Висок Квалитет 2018 Лето Нови Дами Слатка Облека полна Боја Чипка Мулти-слој крои фустан без Ракави Мода Лабава MIDI Фустан

Висок Квалитет 2018 Лето Нови Дами Слатка Облека полна Боја Чипка Мулти-слој крои фустан без Ракави Мода Лабава MIDI

DEN 580.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Материјал:
Полиестер,Чипка
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
DR508
Стил:
Слатка

Купувачи како што избираат