• Обновено
Романтични јас ги собереш нејзиниот јас изберете го врска копче прстен од не ' рѓосувачки челик неколку клучни синџир љубовник подарок

Романтични јас ги собереш нејзиниот јас изберете го врска копче прстен од не ' рѓосувачки челик неколку клучни синџир

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIUANAN
Метална боја:
Никој
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K41+K42
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
копче
Обликотшема:
Гитара
шарм големина:
25мм*32-милиметри*2mm
Прстен Големина:
28mm

Купувачи како што избираат