• Обновено
Yeshibation Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол Леќа на Камерата За Hyundai Гранд Avega 2010~2015 Назад До Парк Камера

Yeshibation Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол Леќа на Камерата За Hyundai Гранд Avega 2010~2015 Назад До Парк

DEN 945.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
yeshibation
Алармот Тип:
Алармни Системи,Возило Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат