• Обновено
100Pcs Нов Стил Концизен Солидна Цинк Легура Шарени Справи/се Повлече Справи со Knob

100Pcs Нов Стил Концизен Солидна Цинк Легура Шарени Справи/се Повлече Справи со Knob

DEN 7893.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Осумдесет и две илјади петстотини триесет и седум

Купувачи како што избираат