• Обновено
WYSIWYG 1pcs 90x50mm Врежан Цвеќиња Шарм, DIY Накит Додатоци

WYSIWYG 1pcs 90x50mm Врежан Цвеќиња Шарм, DIY Накит Додатоци

DEN 57.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
WYSIWYG
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Други

Купувачи како што избираат