• Обновено
Нордиските Дома Декор Црна Велосипед Постери И Отпечатоци Постер На Ѕид Уметност Платно Сликарство Велосипед Ѕид Слики За Дневна Соба Frameless

Нордиските Дома Декор Црна Велосипед Постери И Отпечатоци Постер На Ѕид Уметност Платно Сликарство Велосипед Ѕид Слики

DEN 102.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
13x18cm Без рамка, 15x20cm Без рамка, 20x25cm Без рамка, 21x30cm Без рамка, 30x40cm Без рамка, 40x50cm Без рамка, 40x60cm Без рамка, 50x70cm Без рамка, 60x80cm Без рамка, 70x100cm Без рамка
Број На Модел На:
T117
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
ZUNNIU ZN
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
Апстракт
Стил:
Традиционален Кинески
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Купувачи како што избираат