• Обновено
UXCELL 25pcs 1/4-20x3/8 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки Завртки Сребрен Тон Висок Квалитет

UXCELL 25pcs 1/4-20x3/8 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки Завртки Сребрен Тон

DEN 76.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
копчето главата завртки
Завртка Тип:
Машина Завртки
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Круг
Бренд Име:
UXCELL

Купувачи како што избираат