• Обновено
Природни hetian jade XinJiang QINGYU Мир тока hetian jade pendant накит

Природни hetian jade XinJiang QINGYU Мир тока hetian jade pendant накит

DEN 187.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
X17052301148
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
Стил:
Етнички
Приврзоци Тип:
Solitaire
Главниот Камен:
Jade
Бренд Име:
TJP
Certificate Type:
ЦВА
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Број На Модел На:
65320.
Вид:
серпентина jade

Купувачи како што избираат