• Обновено
Cawanerl 2 Парчиња Автомобил LED Магла Светлина 4000LM 6000K Белата Авто светилки drl Дење Работи Светилка 12V Додатоци За Peugeot 207 2006-2012

Cawanerl 2 Парчиња Автомобил LED Магла Светлина 4000LM 6000K Белата Авто светилки drl Дење Работи Светилка 12V Додатоци

DEN 1389.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

207-Година:
2011,2012,2008,2009,2010
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
0.71kg
Специјални Функции:
Висока Моќност, Висока Осветленост, Водоотпорен
Име На Модел:
35500-63J02 / 19-5785-11-2 / MN142091
Објектот Дијаметар:
3.54inch
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Материјал Тип:
Висока температура отпорни пластични + Стакло
Peugeot Модел:
207
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Wattage (Теоретски моќ):
20W/Set, 10W/Сијалица
Напон:
12V
тековната:
3.8-4А -
Температура На Боја:
6000K
боја:
Бела
Услуга Живот:
10000 часа
Другиот Дел Број:
XR837532/ AC2592111/ 3225-2050B/ 990E0-65J36-000
Тип Socket:
H11
Осветленоста:
4000LM/set, 2000LM/сијалица

Купувачи како што избираат