• Обновено
Вклучување /исклучување на магичен трик За вклучување /исклучување од страна на исклучување од страна на Николас Лоренс и SansMinds (Трикови) Магија реквизити улица бли

Вклучување /исклучување на магичен трик За вклучување /исклучување од страна на исклучување од страна на Николас

DEN 214.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
лево магија
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Тип:
Палец
Карактеристики:
Улица,Зголемувањето,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Исчезнуваат,Со Dvd,Професионални,Да Научат
Број На Модел На:
83231
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Пластични Тип:
PP
Предупредување:
Не се јадат
Возраст Опсег:
12-15 Години,5-7 Години,8-11 Години
Големина:
One Size
Функција:
Лесно Да Се Направи
Тип:
блиску до улица фаза магија партија шоу
Одговараат на:
сите

Купувачи како што избираат