• Обновено
2018 Лето Плажа, Мини Фустани, Цветни Печатени Ретро Фустани Каузална Ракави Vestidos Со Појас WS6172X

2018 Лето Плажа, Мини Фустани, Цветни Печатени Ретро Фустани Каузална Ракави Vestidos Со Појас WS6172X

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
WS6172X
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
Лабава
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Пол:
Жените
Декорација:
Појас

Купувачи како што избираат