• Обновено
Lenvio Автомобил DAB+ Дигитални Радио Во автомобил со FM Предавателот LCD Дисплеј Bluetooth Hands-free Digital Audio Broadcast USB Полнач

Lenvio Автомобил DAB+ Дигитални Радио Во автомобил со FM Предавателот LCD Дисплеј Bluetooth Hands-free Digital Audio

DEN 1315.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
GPS тип:
Примачот & Антена
Бренд Име:
LENVIO
Име На Модел:
1103

Купувачи како што избираат