• Обновено
Професионален Дигитален HD 16MP 1080P 60FPS USB HDMI индустриски Видео Камера Микроскоп SD Картичка Складирање Рекордер+IR-Далечински Управувач

Професионален Дигитален HD 16MP 1080P 60FPS USB HDMI индустриски Видео Камера Микроскоп SD Картичка Складирање Рекордер+IR-Далечински

DEN 3767.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
180X
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Висока Дефиниција

Купувачи како што избираат