• Обновено
Vnox Злато Боја На Песок Мет Површина Топката Капка Жените Dangle Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Елегантен Дама Женски Лица Накит

Vnox Злато Боја На Песок Мет Површина Топката Капка Жените Dangle Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Елегантен Дама Женски

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
VNOX-ЕД-228G
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
VNOX
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
10mm*28mm
МАТЕРИЈА:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Песок Мет Површина
Повод:
дневно
Стил:
Повик
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад

Купувачи како што избираат