• Обновено
Outlander Ѓердан со Букви Sassenach Гроздобер Моќ Меч Приврзоци Ѓердани Жена Човек Панк стил Накит

Outlander Ѓердан со Букви Sassenach Гроздобер Моќ Меч Приврзоци Ѓердани Жена Човек Панк стил Накит

DEN 72.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
бесплатни големина
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XL289
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
ѓердан

Купувачи како што избираат