• Обновено
09 компјутер далечинска контрола на Компјутерот везови машина додатоци

09 компјутер далечинска контрола на Компјутерот везови машина додатоци

DEN 264.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бод Формирање:
Заклучување Бод
Се Хранат Механизам:
упатство
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Тип:
Индустриска Машина За Шиење

Купувачи како што избираат