• Обновено
Памук Ткаенини Машки Був Психоделичен Поп-Арт Врвот маици Обичај Блузи Кошули 2018 Најновата Рунда Јака Облека Кошула

Памук Ткаенини Машки Був Психоделичен Поп-Арт Врвот маици Обичај Блузи Кошули 2018 Најновата Рунда Јака Облека

DEN 475.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Карактеристики:
100% Памук и Обезбедување на Квалитет
боја:
Морнарско Сина,Црвена,Темно Сива,Сива,Виолетова,Црна,Бела,Жолта,Сина,Зелена
SKU:
M3Owl Психоделичен Поп-Арт

Купувачи како што избираат