• Обновено
FLTMRH 50pcs/многу 14mm Hummer Затворач Куки За Ѓердан Наоѓање на Метални Легури Крајот Clasps Конектори За Изработка на Накит

FLTMRH 50pcs/многу 14mm Hummer Затворач Куки За Ѓердан Наоѓање на Метални Легури Крајот Clasps Конектори За Изработка

DEN 52.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
1.4cm
Објектот Тежина:
27g
Тип На Објект:
накит наоди

Купувачи како што избираат