• Обновено
8pcs 54X3W RGBW LED Par Светлина DMX512 контролер led диско DJ опрема 25 степени 4/8 Канали со 8 во 1 лет случај

8pcs 54X3W RGBW LED Par Светлина DMX512 контролер led диско DJ опрема 25 степени 4/8 Канали со 8 во 1 лет случај

DEN 7536.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
85w
Број На Модел На:
54X3w RGBW LED Par Светлина
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
напон :
110V-230V, 50 / 60Hz
моќност:
80-180W
Функција:
DMX512, Звук на Активен, AUTO
Канали:
4/8CH
агол на гледање:
25 степени (45 приспособливи)
Светлина Тело Материјал:
Синтетички Пластика
Светлината Бои:
R12 G18 B18 W6
Проверка на автентичност:
CE. ROHS
Тежина:
1.8 kg
лет случај:
8 ВО 1

Купувачи како што избираат