• Обновено
19.5 V 3.33 AC Адаптер за HP 15-d030ee 15-d027ee 15-d024ee 15-d049se 15-d048se 15-d048ee 15-d047ee 15-d043ee 15-d037ee Полнач

19.5 V 3.33 AC Адаптер за HP 15-d030ee 15-d027ee 15-d024ee 15-d049se 15-d048se 15-d048ee 15-d047ee 15-d043ee 15-d037ee

DEN 388.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Излезниот Напон:
19.5 V
Приклучок Тип:
полнач
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор големина:
4.5 мм x 3.0 mm
Излез:
19.5 V 3.33 НА
is_customized:
Yes
гаранција:
3 Години

Купувачи како што избираат