• Обновено
5 Метри Златна Боја 3мм Стаклени Монистра Синџири Beaded Синџири за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоѓање L72

5 Метри Златна Боја 3мм Стаклени Монистра Синџири Beaded Синџири за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоѓање L72

DEN 528.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
L72
Бренд Име:
JUSTWELL
Производ Карактеристики:
Стакло
Материјал:
Кристално
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
30g
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Должина:
0cm
Синџир Тип:
Синџири Ѓердани /страна синџир

Купувачи како што избираат