• Обновено
Задните Покривот Спојлер Врвот на Прозорецот Крило За BMW 1 Series F20 116i 118i 120i 135i M135i 2012- Багажникот на Вратите Налепница Автомобил Подесување Делови

Задните Покривот Спојлер Врвот на Прозорецот Крило За BMW 1 Series F20 116i 118i 120i 135i M135i 2012- Багажникот

DEN 1600.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
118i
118i-Година:
2012
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2012-2016
Име На Модел:
MJC-0031
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Производителот Дел Број:
За F20 Спојлер
Осветленост Дел Број:
За BMW F20 Спојлер
Другиот Дел Број:
За BMW F20 Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
задните покрив
Тип На Објект:
Спојлери
Автомобил модел:
За BMW F20 1 Серија 116i 118i 120i 135i 2012-2016
Година:
2012-2016
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за

Купувачи како што избираат