• Обновено
1 Пар Реални 3D Mink Трепките Меки Природни Лажни Трепки Mink Трепките Шминка Долго Око Трепките Eyelash Продолжување

1 Пар Реални 3D Mink Трепките Меки Природни Лажни Трепки Mink Трепките Шминка Долго Око Трепките Eyelash Продолжување

DEN 69.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
Normal nize
Број На Модел На:
WM17
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
1 парови
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Боја:
Црна

Купувачи како што избираат