• Обновено
5pcs/многу LM565CN DIP14 IC ФАЗА ЗАКЛУЧЕН ЈАМКА 14-НАТОПИ

5pcs/многу LM565CN DIP14 IC ФАЗА ЗАКЛУЧЕН ЈАМКА 14-НАТОПИ

DEN 480.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Придушници
Број На Модел На:
LM565CN M565CN 565CN LM565C LM565 565
Исти Цевка:
T5
Баласт:
Електронски
Гаранција:
365 дена
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Карактеристики:
IC

Купувачи како што избираат