• Обновено
8Pcs Мода Накит Микро Отвори CZ Кучето & Бакар Мушка Хривнија Жените Накит Прилагодливи Плетење Ресни Нараквици

8Pcs Мода Накит Микро Отвори CZ Кучето & Бакар Мушка Хривнија Жените Накит Прилагодливи Плетење Ресни Нараквици

DEN 662.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Нови
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
linlidada
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Куче
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)

Купувачи како што избираат