• Обновено
Универзал За YAMAHA YZF-R1 R1 Р3 R6 FZ1 FZ6 FZ8 XJ6 Мотоцикл Опашка Уредната Фендер Eliminator Табличка сигнал светла

Универзал За YAMAHA YZF-R1 R1 Р3 R6 FZ1 FZ6 FZ8 XJ6 Мотоцикл Опашка Уредната Фендер Eliminator Табличка сигнал светла

DEN 889.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Харли-Дејвидсон,Ducati,Победа,Победа,Aprilia,BMW
Име На Модел:
PH-004-SL19
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
сино/gold/Портокал/црна/sliver/зелена/црвена
Име На Модел:
Мотор табличка со LED светло
Количина:
1 сет
Состојба:
100 % сосема нов
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
feature1:
CNC Billt 6061 T6 Алуминиум
производ nomber:
RA2 O46077796857

Купувачи како што избираат