• Обновено
Лето Момчиња Панталони Бонбони Боја Плажа Шорцеви За Девојките 2-10T Тинејџер Бански Деца Шорцеви Облека

Лето Момчиња Панталони Бонбони Боја Плажа Шорцеви За Девојките 2-10T Тинејџер Бански Деца Шорцеви Облека

DEN 69.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8, 10
Бренд Име:
V-ДРВО
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Момчиња
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Лабава
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
2-10T
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви

Купувачи како што избираат