• Обновено
Mehofoto Сива Текстура Позадина Позадина Ѕид на Фото Студиото професионални Фотографи MW-002

Mehofoto Сива Текстура Позадина Позадина Ѕид на Фото Студиото професионални Фотографи MW-002

DEN 324.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
Винил-1 × 1.5m, Винил-1.5x2.2m, Винил-1.8x2.5m, Винил-1.8x3m, Винил-2.5x2.5m, Винил-2.5x3.6m, Винил-2.5x4.5m, Polycotton-1.5x2.2m, Polycotton-2.2x3m, Polycotton-3x3m, Polycotton-3x6m, Винил Обичај, Polycotton Обичај
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
MW-002
Стил:
Полна Боја
Бренд Име:
MEHOFOTO
Употреба:
Различни големини за различни употреба
Материјал:
Тенка Винил и Polycotton
Измијте:
Полиестер само
кориснички:
текст или дизајн
Макс. ширина:
300cm(10ft)
се применуваат:
Фотографија Реквизити,забава,прослава

Купувачи како што избираат