• Обновено
beibehang Gallop коњ прилагодено 3D позадина стереоскопски големи троседот во собата во ЖИВО позадина mural позадина de papel parede

beibehang Gallop коњ прилагодено 3D позадина стереоскопски големи троседот во собата во ЖИВО позадина mural позадина

DEN 648.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
234
Површински Третман:
Печатени

Купувачи како што избираат