• Обновено
Mealivos 3D Черепот Флексибилни Силикони Ice Cube Мувла Послужавник, го Прави Четири Гигант Черепи, Круг Ice Cube Создателот Црна

Mealivos 3D Черепот Флексибилни Силикони Ice Cube Мувла Послужавник, го Прави Четири Гигант Черепи, Круг Ice Cube

DEN 329.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Mealivos
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
WBT1032
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Сладолед Алатки

Купувачи како што избираат