• Обновено
Производство На Текстил Везови Материјали Кои Се Увезени Висока Температура Отпорни Sequins Еден Куп На 20 Мушка Светло Зелена Боја 4 Мм

Производство На Текстил Везови Материјали Кои Се Увезени Висока Температура Отпорни Sequins Еден Куп На 20 Мушка Светло

DEN 204.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1PCS, 5PCS
Употреба:
Вез
Тип:
Топла Топење Алатка
Материјал:
100% Свила
Бренд Име:
TOWASUISEI

Купувачи како што избираат