• Обновено
Паун сина тркалезна форма златна дното ААА Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones со дупки,Diy прибор за Облека SWRG13

Паун сина тркалезна форма златна дното ААА Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones со дупки,Diy прибор за Облека

DEN 91.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
8mm 30pcs, 10mm 20pcs, 12mm 20pcs, 14mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
SWRG13
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
опашот на сина
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
8mm/10mm/12mm/14mm
База на боја:
Златна дното

Купувачи како што избираат