• Обновено
Обратен камера продолжување мозок 5 основни автомобил rear view image пет дупка издолжување линија рекордер 5P кабел

Обратен камера продолжување мозок 5 основни автомобил rear view image пет дупка издолжување линија рекордер 5P кабел

DEN 143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
2 метар, 4 метри, 6 метри
Тип:
Продолжување На Кабелот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5 основни жица
Примена:
Targi Електроника
Машки Крајот Тип:
Други
Женски Крајот Тип:
Други

Купувачи како што избираат