• Обновено
EGLOBAL Индустриски КОМПЈУТЕР Intel Core i5 3317u 1037u Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 ТВ Кутија HDMI VGA Двојна LAN 4 RS232 8 USB Widnows XP Солиден PC

EGLOBAL Индустриски КОМПЈУТЕР Intel Core i5 3317u 1037u Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 ТВ Кутија HDMI VGA Двојна LAN

DEN 4080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
НЕ RAM МЕМОРИЈА НЕМА SSD, 2G RAM МЕМОРИЈА 16G SSD, 2G RAM МЕМОРИЈА 32G SSD, 2G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD, 4G RAM МЕМОРИЈА 32G SSD, 4G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD, 4G RAM МЕМОРИЈА 128G SSD, 8G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD
Пакет:
C1037U, I5-3317U
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Употреба:
Мултимедијални
Процесор Модел:
Intel C1037U i5-3317u
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Главниот Фреквенција:
1.8 Ghz
Тип:
Мини Десктоп
Процесор Бренд:
Intel
боја:
Црна
COM Порта:
4*R232 COM Порта
Тип:
Мини Десктоп
Пристаниште:
4*USB 3.0+4*USB 2.0 +1*HDMI+1*VGA+2lan
систем:
XP W7 W8 LINUX

Купувачи како што избираат