• Обновено
Нов Лаптоп, Ладење Вентилатор за Леново За ThinkPad T400 R400 PN: UDQFRPR67FFD ПРОЦЕСОРОТ Замена Кулер Радијатор

Нов Лаптоп, Ладење Вентилатор за Леново За ThinkPad T400 R400 PN: UDQFRPR67FFD ПРОЦЕСОРОТ Замена Кулер Радијатор

DEN 190.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

моќност:
1.8 W
Примена:
Процесор
Имајќи:
Течност Имајќи
Број На Модел На:
T400 R400
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2200±10%ВРТЕЖИ во минута
Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
MLLSE
Фан Живот:
100000 часа
Волумен На Воздух:
30CFM
Бучава:
Други
Фан Големина:
Други
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови,Оригинални
QC:
тестирани еден по еден
Погоден лаптоп:
вентилаторот за ладење за Lenovo
P/N:
UDQFRPR67FFD

Купувачи како што избираат