• Обновено
Vnox 5 Pc/ Пакет Домот И Намалување Плоштадот Круг ААА CZ Камен Жените Студ Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Женски Дама Партија Накит

Vnox 5 Pc/ Пакет Домот И Намалување Плоштадот Круг ААА CZ Камен Жените Студ Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Женски

DEN 261.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
VNOX
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
VNOX-ES-224/5
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
Multi Size
боја:
Сребрена/ Златна боја
Функција:
Добро намали CZ Камења
Стил:
Повик/ Домот
Повод:
Секојдневно,Улица
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад

Купувачи како што избираат