• Обновено
6Pcs/Set Шие француски Крива Метрички Владетел Мерка Алатка за Шиење Dressmaking Занает 2018

6Pcs/Set Шие француски Крива Метрички Владетел Мерка Алатка за Шиење Dressmaking Занает 2018

DEN 263.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Вез
Материјал:
Пластични
Тип:
Машина За Шиење Делови
Бренд Име:
OOTDTY
Количина:
1set(6pcs)

Купувачи како што избираат