• Обновено
За Мерцедес W212 Карбонски Влакна Спојлер Р Стил E Класа W212 E63 Карбонски Влакна Задните трупот крило задниот спојлер Седан 4-ВРАТИ 2010 -UP

За Мерцедес W212 Карбонски Влакна Спојлер Р Стил E Класа W212 E63 Карбонски Влакна Задните трупот крило задниот спојлер

DEN 3807.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Спојлери
Поставување на Возило:
Задните Трупот крило
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Должина:
50inch
Другиот Дел Број:
Никој
Бренд Име:
СТИЛ
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
Никој
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу, Кина
Производителот Дел Број:
Никој
Модел Година:
2010 - up
Објектот Висина:
20inch
Објектот Ширина:
30inch
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
боја:
Сјаен Црн Финиш
Инсталирајте:
Додадете со двојно двострано лента & Лепак
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Автомобил модел:
E Класа W212 E200 E260 E300 E63

Купувачи како што избираат