• Обновено
Титаниум Злато Едноставна Свадба Парови Прстени Bijouterie за Маж или Жена Подарок

Титаниум Злато Едноставна Свадба Парови Прстени Bijouterie за Маж или Жена Подарок

DEN 359.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7.5, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
4mm
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
TREWTUNGSTEN ЗА ЗДРАВЈЕ
Метали Тип:
Титаниум
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Класичен

Купувачи како што избираат