• Обновено
Преносива Безжична Bluetooth Gamepads За PS3 Игри Контролер SIXAXIS и Вибрации за Playstation 3 и PC Видео Игри

Преносива Безжична Bluetooth Gamepads За PS3 Игри Контролер SIXAXIS и Вибрации за Playstation 3 и PC Видео Игри

DEN 374.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сина, Црвена
Тип:
Gamepads
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Bluetooth Gamepads
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Бренд Име:
EDAL
SONY Модел:
PlayStation3

Купувачи како што избираат