• Обновено
Вистински Природен Зелен Moldavite Камен Неправилни Форма Кристал Мода Ѓердан pendant 32x20x8mm

Вистински Природен Зелен Moldavite Камен Неправилни Форма Кристал Мода Ѓердан pendant 32x20x8mm

DEN 3744.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
YSP0003 Moldavite Pendant
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
moldavite
Обликотшема:
Нередовните
реден број:
YSP0003 Moldavite Pendant
боја:
Темно Зелена Како Слика Покажа
Точка име :
Природни Moldavite Камен Pendant
Големина:
32x20x8mm Pendant
Материјал:
Природен Камен Moldavite
Стил:
ѓердан pendant
Тежина:
7.3Grams Charm Pendant
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Купувачи како што избираат