• Обновено
Памук Пристрасност Обврзувачки Точка Лента Скриј Лента 30мм,10meter Печатени Белата Точка Места Пристрасност обврзувачки Пати Лента за Шиење Додатоци

Памук Пристрасност Обврзувачки Точка Лента Скриј Лента 30мм,10meter Печатени Белата Точка Места Пристрасност

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
3121
Ширина:
1
Шема:
Точки
Материјал:
100% Памук
Стил:
Двојно Лице

Купувачи како што избираат