• Обновено
DIY 20PCS 20mm Трепкане AB Смола Срцето Кристал Flatback Свадба 2 Дупка Копчиња Прибор за Облека K763

DIY 20PCS 20mm Трепкане AB Смола Срцето Кристал Flatback Свадба 2 Дупка Копчиња Прибор за Облека K763

DEN 47.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
K763
Декорација:
Никој
Обликот:
Срцето
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Diy Супер Рајот

Купувачи како што избираат