• Обновено
Фабриката wholesales прст-помалку Дише велосипед ракавици за дете

Фабриката wholesales прст-помалку Дише велосипед ракавици за дете

DEN 167.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
MOREOK
Пол:
Момчиња
Функција:
Перат
Тип:
Половина Прст
Број На Модел На:
MT094
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Производ Nmae:
Велосипедот ракавици за дете
боја:
Црна
Големина:
S/XS
Место на Потекло:
Guangxi ,CN
Спортски Стил:
Велосипедизам Ракавици
Функција:
Дише
Е Прилагодена:
Yes
Логистика:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/Aliexpress превозот начин
статус:
во парк
Пакување:
OPP вреќа

Купувачи како што избираат