• Обновено
10x 12V Не поларитетот Canbus T10 LED светилки со 4014SMD 24 led Светло 194 168 W5W LED СВЕТИЛКА бела сина НЕМА OBC ГРЕШКА

10x 12V Не поларитетот Canbus T10 LED светилки со 4014SMD 24 led Светло 194 168 W5W LED СВЕТИЛКА бела сина НЕМА OBC

DEN 168.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Thunderbird-Година:
2003,2004,2002
Wattage:
2.5W
Бренд Име:
NEWM
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.1
Име На Модел:
t10
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Ford Модел:
thunderbird
Напон:
12V
Тип На Објект:
Табличка Светла
Lumens:
800
Име:
T10 LED светло
Работен напон:
12V-28V DC
Одговара:
за повеќето видови на автомобили, RV, чамци и така натаму
Други име:
194,T10,W5W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447
Употреба 1:
царинење светлина
Употреба 2:
Lincese плоча светлина
Употреба 3:
Читање Сијалица
Употреба 4:
Куполата Сијалица
Употреба 5:
Мапата Сијалица
Користењето 6:
Багажниот светлина Багажникот светилка

Купувачи како што избираат