• Обновено
SINUAN се Тркалаат Бисер Шие-На Rhinestones Лента Камења За Облека, Декорација Двор Бел Кристал Монистра Diy Додатоци Сјајна Камења

SINUAN се Тркалаат Бисер Шие-На Rhinestones Лента Камења За Облека, Декорација Двор Бел Кристал Монистра Diy Додатоци

DEN 444.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
1 yard
Број на Компјутери:
1pieces
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
кристал синџир-46
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Обликот:
Лента
Бренд Име:
SINUAN
Техника:
Шие-На
Стил:
Pointback
MOQ:
1Yard=0.914 Метар
Материјал:
Стакло, кристал /пластични бисер /легура синџир
боја:
Кристал кристал /бел бисер/сребро синџир

Купувачи како што избираат