• Обновено
500pcs 5x5mm Занитвам Сребро Една Страна Компресија Завртка Помине за Кутија Случаи Кеси Појас Чанта Облека Scrapbooking Дома Декорација

500pcs 5x5mm Занитвам Сребро Една Страна Компресија Завртка Помине за Кутија Случаи Кеси Појас Чанта Облека Scrapbooking

DEN 240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Техника:
позлата
Тип На Производ:
Заковки

Купувачи како што избираат