• Обновено
20PCS/МНОГУ SVF7N65F ДА-220F / K929 2SK929 ДА-220F / B3060-1G MBR3060CT-1G НА-262 / IRL540 ДА-220

20PCS/МНОГУ SVF7N65F ДА-220F / K929 2SK929 ДА-220F / B3060-1G MBR3060CT-1G НА-262 / IRL540 ДА-220

DEN 249.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
SVF7N65F, K929 2SK929, MBR3060CT 1, IRL540
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Купувачи како што избираат